Permanentní epilace (depilace) IPL

Fotodepilace IPL - permanentní odstranění nežádoucího ochlupení - tmavých i SVĚTLÝCH chloupků (vč. šedivých)

  • Vhodné pro muže i ženy

JE EPILACE (DEPILACE) PROVEDENÁ NAŠÍM SALONEM TRVALÁ?

Zákrok je nutno 3 - 8 x opakovat, vzhledem k efektivnímu úbytku ochlupení po každém ošetření se cena dalších zákroku vždy výrazně snižuje. Zákrok je nutno 3 - 8 x opakovat, vzhledem k efektivnímu úbytku ochlupení po každém ošetření se cena dalších zákroku vždy výrazně snižuje. Epilaci (Depilaci) provádíme špičkovým IPL (Intenzivní pulzní světlo) zařízením ARIANE, francouzské společnosti Eurofeedback. Touto revoluční metodou "nové generace" se dosahuje trvalého odstranění veškerých chloupků světlých, ale i šedivých, na celém těle! Společnost Eurofeedback je držitelem 15 světových patentů a je světovou jedinečnou firmou v oblasti depilace! Po absolvování několika, pro výsledný efekt nutných, zákroků, dosahujeme až 100% efektu trvalého odstranění nežádoucího ochlupení!

JAK VLASTNĚ FUNGUJE FOTOEPILACE?

Intenzivní pulzní světlo pulzního světelného systému je selektivním způsobem absorbováno tmavým pigmentem (melaninem) event. krevním barvivem (hemoglobin), v dříku a světelná energie se při tom přeměňuje na teplo. Vlasová pochva se rozehřeje asi na 70 °C, buňky v ní jsou tepelně zničeny a nakonec vypuzeny z těla. Nepatrně pigmentovaná pleť naproti tomu zůstává nedotčena. Při úplném poškození nevyrůstá z místa růstu žádný chloupek, odstranění tohoto chloupku je trvalé.

 

Ariane - účinné pulsní světlo

Ariane je jedinečným výsledkem rozsáhlého výzkumu v oblasti fotokoagulace.

Jedná se o revoluční metodu “nové generace“, kterou se dosahuje trvalého odstranění veškerých chloupků tmavých, světlých, ale i šedivých, na celém těle! Ariane je technicky vyspělý, bezpečný a mimořádně účinný přístroj, určený k profesionálnímu využití v estetické dermatologii a kosmetice.

  • Trvalé odstranění všech chloupků – tmavých, světlých i šedivých
  • Fotorejuvenace – omlazení pleti
  • Odstranění pigmentových skvrn
  • Odstranění žilek
  • Ošetření a odstranění jizev
  • Akné
  • Prevence a odstranění strií

 

 

<< Zpět na nabídku služeb

 
©2009 J. M. POST
zavřít